Zapytaj o termin

Polityka prywatności

O mnie

Znajdź mnie

Konsultacja pielęgnacyjna z programem pielęgnacyjnym

Borykasz się z różnymi problemami skóry (np. przesuszoną skórą, trądzikiem, naczynkami, uszkodzoną barierą hydrolipidową, egzemą, przebarwieniami itd.) lub nie radzisz sobie z doborem kosmetyków do pielęgnacji? Być może wydajesz pieniądze na nietrafione produkty? 

 

Jak wygląda konsultacja?

Na początek ustalamy efekty jakie chciałabyś uzyskać (może być to zwiększenie blasku, pozbycie się przebarwień, poprawa owalu twarzy), jednym słowem rysujemy mapę marzeń Twojej skóry.

W kolejnym kroku przeprowadzę z Tobą bardzo dokładny wywiad. Przeanalizujemy twoje sebum, odwodnienie skóry, mikrobiom, proces starzenia się skóry, naczynka, układ odpornościowy, niedoczynność tarczycy, przebarwienia itp. To jest bardzo ważny krok żeby ustalić prawidłowe priorytety pielęgnacyjne.

Następnie porozmawiamy o używanych przez Ciebie kosmetykach. Sprawdzimy czy funkcje kosmetyków, które posiadasz są zbieżne z Twoimi potrzebami. Jeśli nie, to podpowiem co jeszcze warto zastosować. W ostatnim kroku ustalimy dokładnie kiedy i w jakiej kolejności powinnaś używać produkty, które już posiadasz oraz przygotujemy ewentualną listę brakujących.

 

Dostaniesz ode mnie gotowy program pielęgnacyjny zarówno na dzień jak i na noc. W zależności od Twoich potrzeb i preferencji pielęgnacja może być wielowarstwowa, minimalistyczna, ale także oparta w głównej mierze o kosmetyki naturalne lub profesjonalne. Wszystko zależy od Twoich preferencji oraz potrzeb skóry.

Z doświadczenia wiem, że po około miesiącu regularnego stosowania powinnaś zauważyć już pierwsze efekty. Bo klucz do sukcesu to dobrze dobrane kosmetyki oraz regularność w stosowaniu.

 

Cena: 250 zł

Czas trwania spotkania – ok. 2h