O mnie

Nazywam się Marta Wierzbicka.

Moja przygoda ze światem wizażu i sferą beauty zaczęła się w 2016 roku. Makijaż jest dla mnie pasją, daje mi on nie tylko możliwość wyrażania ekspresji, ale także uśmiech na twarzy moich klientek, który jest najlepszą satysfakcją i motywacją.

Od 2016 roku uczestniczyłam w wielu szkoleniach, warsztatach oraz pokazach, szukając swojego indywidualnego stylu w makijażu oraz pogłębiając wiedzę dotyczącą pielęgnacji cery. Sztukę makijażu udoskonalałam między innymi w Hello Beauty u Aleksandry Głuch, w Make-up University u Karola Cieślika-Macińskiego, a także na pokazach Eweliny Zych czy Kasi Sujki. Praca naukowa poruszająca zagadnienia z chemii kosmetycznej przyniosła mi w 2019 roku tytuł mgr inż. oraz umożliwiła doradztwo  klientom w zakresie pielęgnacji oraz makijażu. Kolejny rok przyniósł mi tytuł trenera branży beauty, który uzyskałam u Małgorzaty Gawrońskiej w Aesthetic Szkoła wizażu i stylizacji. W swojej pracy stawiam na rozwój, a potwierdzeniem tego są publikacje w magazynach min. w Malvie French Magazine, Top Posters Magazine Fineart, Edith Magazine Beauty .

Prywatnie zakochana we wszystkim co sycylijskie. Uwielbiam podróże, jazdę konną, mindfullness, antropologiczne książki i ciężką muzykę.

Polityka prywatności

O mnie

Znajdź mnie